طرح تاسیس وزارت گردش گری آماده شد

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای 15 خرداد، تصریح کرد: امام راحل به جهانیان ثابت کرد که می‌توان از حقوق مظلوم دفاع کرد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز به مناسبت سالگرد نوکری شما در خانه ملت، اینجا جمع شده‌ایم، ادامه داد: شما می‌دانید که خانواده من افتخار نوکری این مردم را داشتند.

دامادی خاطرنشان کرد: در نخستین سالگرد انتخاب شدن در مجلس توسط این مردم، اگر اشتباهی در طول این یک سال مرتکب شده‌ایم با شجاعت اعلام کنیم و  از مردم پوزش بطلبیم، چراکه به این مردم بدهکار هستیم.

وی با اشاره به اینکه قبل از ورود من به مجلس، جوان بودن دامادی مطرح بود و افرادی در این زمینه دغدغه داشتند، یادآور شد: لازم بود در مجلس حضور گسترده و مقتدرانه داشته باشد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه من کارگرزاده هستم، افزود: قبل از انتخابات مجلس، از همین تریبون به این موضوع اشاره کردم و امروز هم عنوان می‌کنم باید دغدغه کارگران را به صورت مکانیزه پیگیری کنیم.

دامادی با اشاره  به اینکه دولت در مقابل به به و چه چه و سکوت عده‌ای، سازمان مدیریت را منحل کرد، گفت: از دولت بعدی درخواست داریم سازمان مدیریت را احیا کند.

وی با اشاره به وضعیت ورزش، صنایع، کشاورزی و راه‌های مازندران، اظهار داشت: چرا طی دو روز گذشته، در زیرآب و شیرگاه ما مردم 10 ساعت در ترافیک بودند، این چراها باید پاسخ داده شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گردشگری در قالب سازمان اتفاق نمی‌افتد، تصریح کرد: طرحی برای تشکیل وزارت گردشگری با بیش از 100 امضا تهیه کردیم.

دامادی افزود: ایجاد جاده ساحلی را در بودجه امسال لحاظ کردیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه هفته آینده، هفته مهمی است و 2 انتخابات در پیش داریم، تصریح کرد: همه افرادی که در عرصه شورا وارد شدند، قصد خدمت دارند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم تحقیق کنند و براساس تبلیغات افراد، قضاوت کنند که کدام ‌یک برای مدیریت شهری آمادگی دارد و خدامحوری، دین محوری و مردم‌محوری را مد نظر قرار دهند.

دامادی ادامه داد: قوه تشخیص مردم بالاتر از این است که به آنها بگویند، چه کسی را انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه مسئله فقر، بیکاری و گرانی مسائل کمی نیستند که به راحتی بتوان از کنار آن گذشت، گفت: اگر مدیریت بیمار باشد، اقتصاد، فرهنگ، ورزش و همه حوزه‌ها بیمار می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درست، انتخاب و تصمیم‌گیری کنیم، اظهار داشت: من به کارنامه و برنامه رأی می‌دهم.

دامادی در پایان با اشاره به اینکه ما خدمات دولت را زیر پا نمی‌گذاریم، تصریح کرد: مسکن مهر از نقاط قوت بی‌کیفیت دولت بود.

/ 0 نظر / 11 بازدید